עורך דין סמען - עורכי דין תאונות עבודה לפרטים : טל. 04-9975713 | פקס. 04-9972631
תחומי התמחות
המשפט המסחרי
דיני נזיקין
דיני ירושה
הוצאה לפועל
המשפט הפלילי
דיני משפחה
פסקי דין והישגים
תעודות
בקשה להחזרת תפוס
עורכי דין תאונות עבודה
צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
קישורים מומלצים
פיצויי פיטורים
רשלנות רפואית בהריון
משרד עורכי דין רשלנות רפואית
משרד עורכי דין איך בוחרים
עורכי דין תאונות עבודה

מבצעים

עורכי דין תאונות עבודה

 

עורכי דין תאונות עבודה – סיוע מול ביטוח לאומי בתביעה

כמעט כל מי שנפגע או נפצע בעבודה, שואל את עצמו מה עליו לעשות עכשיו. הדעות סותרות, הבירוקרטיה מייאשת ולפעמים דומה כי אין מוצא ואין סיוע של ממש לנפגעי תאונות עבודה. סיוע מקצועי של עורך דין המומחה בתאונות עבודה וכל הכרוך בהן, המשמעויות וההשלכות, יכול להקל על ההבנה ולקצר משמעותית את התהליך המייגע.

מתחילים בהגדרות

תאונות עבודה הן תאונות המתרחשות תוך כדי עבודת שכיר אצל מעסיקו , או מטעמו. אם המבוטח הוא עצמאי ונפגע, גם אז תוגדר פציעתו כתאונת עבודה. העובד שנפגע יוכר כנפגע עבודה וייבחנו זכויותיו מטעם המוסד לביטוח לאומי.
מה שרבים לא יודעים הם מה החוק אומר ואת מי הוא מגדיר כנפגע תאונות עבודה, גם מהסיבה כי המונח, תאונת עבודה, הורחב ועדיין מתרחב מדי פעם.למשל, יכולים להיום מקרים בהם האדם שב לביתו מהעבודה ונפגע, ועדיין תיחשב תאונה זו כתאונת עבודה. גם מחלה המתפתחת בעקבות העבודה, חשיפה לחומרים מסוכנים, רעש חזק הפוגם בשמיעה וכדומה, נקראת מחלת מקצוע ומוגדרת כתאונת עבודה.
כדי להבין את כל הניואנסים, והמשמעויות שלהם, ולזרז את קבלת הזכויות מהביטוח הלאומי חשוב מאד להיעזר בשירותיו של עו"ד תאונות עבודה, שיביא מנסיונו והיכרותו עם החוק ועם הסעיפים השונים בו.

מבטחים את העתיד

עורכי דין תאונות עבודה יידעו להנחות את הנפגע צעד אחר צעד, כדי שלא יאבד את זכויותיו וכי לא יפלו זכויות אלו על קוצו של יוד. למשל, כדי לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם כנפגעים של תאונות עבודה, עליכם לדווח על התאונה למעסיק, לציין בעת הפנייה לרופא כי האירוע התרחש בזמן העבודה ואף לוודא כי הרופא ציין זאת בדו"ח שלו. כמו כן, עליכם לרשום את פרטיהם של העדים שחזו בתאונת העבודה ועוד. עם כל התיעוד, המסמכים והפרטים הרלוונטיים הנוספים, עליכם לגשת למוסד לביטוח לאומי ולתבוע את זכויותיכם. עורך דין ביטוח לאומי, הבקיא ואמון על חוקיהם וכלליהם, יוכל לבדוק את המסמכים ולוודא כי לא חסר בהם דבר ולקצר זמן המתנה יקר וחשוב. קיימות דרכים לסיוע בתביעות ביטוח לאומי, דרכים שעוזרות בטיפול בתביעות אשר נגררות ונסחבות בשל ניירת חסרה, עדות שלא נרשמה ותועדה, או כל מסמך רלוונטי אחר. פנו לעורך דין המתמחה בתביעות ביטוח לאומי. לכן, חשוב להיעזר בגורם מקצועי שיפקח על איסוף החומר ואף ידריך אתכם כיצד להגיש את התביעה ולקבל את המגיע לכם מהביטוח הלאומי.

מגנים על הזכויות

נפגעי תאונות עבודה זכאים לפיצוי מיידי בגובה של כתשעים ימי עבודה. ככל שתתמהמהו עם הגשת התביעה, או תידחו בהלוך ושוב מאחר וחסרים נתונים נוספים, לא תוכלו ליהנות מזכאות זו. כמו כן, היה וזומנתם לוועדה רפואית מטעם הביטוח הלאומי, ותביעתכם נדחתה, תוכלו לערער עליה. חשוב כי הערעור ייעשה בליווי של עורך דין מומחה ובקיא בתאונות עבודה, על מנת להבטיח לעצמכם את הצלחת התהליך.

 

 

עורכי דין תאונות עבודה טל. 04-9975713 | פקס. 04-9972631

עורך דין סמען - עורכי דין תאונות עבודה קידום אתרים טוק טוק חדרים מבחר גדול של צימרים לפי שעה חדרים צימרים בצפון
כל הזכויות באתר עורך דין סמען שמורות חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב .
עורך דין סמען

עורך דין סמען עורכי דין תאונות עבודה