עורך דין סמען - משרד עורכי דין רשלנות רפואית לפרטים : טל. 04-9975713 | פקס. 04-9972631
תחומי התמחות
המשפט המסחרי
דיני נזיקין
דיני ירושה
הוצאה לפועל
המשפט הפלילי
דיני משפחה
פסקי דין והישגים
תעודות
בקשה להחזרת תפוס
משרד עורכי דין רשלנות רפואית
צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
קישורים מומלצים
פיצויי פיטורים
רשלנות רפואית בהריון
משרד עורכי דין רשלנות רפואית
משרד עורכי דין איך בוחרים
עורכי דין תאונות עבודה

מבצעים

משרד עורכי דין רשלנות רפואית

 

משרד עורכי דין רשלנות רפואית

האם קרה לכם שדיאגנוזה אשר ניתנה לכם על ידי רופא הייתה מוטעית ועקב כך נגרם לכם נזק גופני ? האם תרופה שלקחתם על פי מרשם רופא לא הייתה התרופה הנכונה ובכך החמיר מצבכם הרפואי ? מצבים אלו ועוד עלולים להציב אתכם כנפגעים מרשלנות רפואית. רשלנות רפואית הינה מתן טיפול רפואי שגוי לחולה עקב דיאגנוזה שגויה החורגת מגבול הסביר. כמובן שמונח זה הינו גמיש ונתון לפרשנויות רבות שהרי מהו בדיוק אותו גבול סביר ? יחד עם זאת, אין ספק שקיימים מקרים של רשלנות רפואית אשר מישהו צריך לתת עליהם את הדין.

למי פונים במקרה של רשלנות רפואית ?

במקרים בהם עולה חשד מצדכם לרשלנות רפואית אין ספק כי עליכם להיעזר בעורך דין מנוסה בתחום תיקי רשלנות רפואית. חפשו באינטרנט או באמצעות מכרים ומשפחה משרדי עורכי דין המתמחים ברשלנות רפואית ופנו לפחות לשניים או שלושה מהם. חשיבות פנייה למספר עורכי דין טמונה בקבלת מספר חוות דעת כיוון שמקרי רשלנות רפואית הינם מורכבים ביותר וחשוב לוודא ולבדוק את העובדות לפרטי פרטים לפני הגשת כתב תביעה.

אילו פרטים עיקריים מומלץ לברר על משרד עורכי הדין ?

כנאמר, תיקי רשלנות רפואית הינם מורכבים ורגישים מיסודם. על כן יש לברר מספר פרטים על משרד עורכי הדין אשר אתם שוקלים לעבוד איתו.

• רקע בטיפול במקרי רשלנות רפואית- בבואכם לבדוק את הרקע של משרד עורכי הדין במקרי רשלנות רפואית חשוב מאד שתבדקו גם את תוצאות המשפטים השונים. משרד עורכי דין בעל ניסיון בטיפול בתיקי רשלנות רפואית אשר נוטה להפסיד בכל משפט ימצא ככל הנראה כבעייתי ומומלץ לשקול לבחור משרד אחר.

• היכרות עם השפה הרפואית- עורך דין המתיימר להתמחות במקרי רשלנות רפואית מחובתו להכיר את השפה הרפואית ברמה ממוצעת על מנת שישתלט במהרה על החומר וידע להבהיר את טיעוניו בצורה מדויקת ואותנטית לשופטים.

ולסיום, זכרו כי הדבר החשוב ביותר הינו לא להיחפז בכל הקשור לטיפולים רפואיים דרמטיים ולעיתים אף מומלץ לשקול חוות דעת שנייה ו/ או שלישית. כך, הסיכוי שתיאלצו להגיש כתב תביעה בגין רשלנות רפואית יהיה נמוך באופן משמעותי.

 

 

משרד עורכי דין רשלנות רפואית טל. 04-9975713 | פקס. 04-9972631

עורך דין סמען - משרד עורכי דין רשלנות רפואית קידום אתרים טוק טוק חדרים מבחר גדול של צימרים לפי שעה חדרים צימרים בצפון
כל הזכויות באתר עורך דין סמען שמורות חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב .
עורך דין סמען

עורך דין סמען משרד עורכי דין רשלנות רפואית